Tadžikija

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Tadžikija parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Tadžikistane

Tadžikistano Respublika ir SSRS buvusi Tadžikistano Sovietų Socialistinė Respublika yra Vidurinės Azijos valstybė. Ji ribojasi pietuose su Afganistanu, rytuose su Kinija, šiaurėje su Kirgizija ir Uzbekistanu bei vakaruose su Uzbekistanu; todėl tai valstybė be išėjimo į jūrą. Sostinė yra Dušanbė.

Mūsų ataskaita apie nekilnojamojo turto rinką Tadžikistane gali būti svarbi, jei planuojate persikelti ir įsigyti parduodamą turtą Tadžikistane. Nagrinėjant brangiausias nekilnojamojo turto rinkas pasaulyje, ne iš karto kyla mintis apie 700 000 gyventojų turinčios Tadžikistano sostinės Dušanbės. Tačiau miestas, kurio senųjų gyvenamųjų būstų dauguma siekia sovietmetį, yra chroniškos nekilnojamojo turto krizės auka.

Tadžikistane parduodant naujus objektus, kurių paklausa gerokai viršija jo paklausą, nekilnojamojo turto kainos aplink Dušanbę per pastarąjį dešimtmetį išaugo.

Tadžikistano gyventojams, įpratusiems prie vyriausybinių sovietmečio būsto garantijų, perpildymas prastai sumažino gyvenimo lygį.

Pastarąjį dešimtmetį įvyko migrantų banga iš Tadžikistano kaimo Dušanbėje, o ekonominių namų statybos Tadžikistano sostinėje nepavyko. Šiandien padidėjusios nekilnojamojo turto išlaidos sukūrė vis didesnio viešojo būsto miesto centrą.

Tadžikistane, ypač Dušanbėje, parduodamo turto brangimą didina du veiksniai: pirma, kad apie 80% Tadžikistano statybinių medžiagų yra importuojama; antra, Tadžikistano vyriausybė nustato mokesčių ir tarifų sistemą, kuri sudaro apie trečdalį naujų namų statybos išlaidų.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 40170

Parduoda Namas, Tadžikija, Suǧd, Chudschand - Khujand, Hakim Karim

90,000.00EUR
Parduoda
Namas

0.46 m²
Baigtas namas mieste. 9 kambarių vonios kambarys su virtuve ir maisto mokykla „Kita“ ir visa kita, ko jums reikia visko šalia.
Cod. 2405

Parduoda 3 miegamieji, Tadžikija, Dušanbe, Dušanbe, center

39,000.00EUR
Parduoda
3 miegamieji

150 m²
Parduodamame namuose bus atstatytas ir galimybė keistis su kitais namais.
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB